Współpraca

Imprezy orienteeringowe to doskonała propozycja na imprezę firmową, wycieczkę klasową czy rodzinny, gminny piknik – napisz do nas i pozwól nam podzielić się naszą pasją z Twoją ekipą!

Współpraca z samorządami

Orienteering to doskonała atrakcja na Dni Miasta/Gminy/Powiatu, pikniki czy festyny. Zachęcamy mieszkańców do aktywnego wypoczynku, pokazujemy ciekawe miejsca i lokalne atrakcje, łączymy pokolenia i zapewniamy dobrą zabawę

Współpraca ze szkołami

Orienteering uczy umiejętności współpracy, czytania mapy, nawigacji w terenie oraz wykorzystania w praktyce wiedzy z geografii i matematyki. Przy okazji pozwala przeżyć prawdziwą przygodę!

Współpraca z biznesem

Orienteering to ciekawy i angażujący sposób na integracyjne wyjście całego zespołu. Zmierzenie się z nietypową sytuacją i nutka rywalizacji sprawiają, że to doświadczenie zostaje na długo w pamięci pracowników!
Chcesz wspierać nasze działania? Mieć swój udział w naszych sukcesach mistrzowskich lub w pojedynczych wydarzeniach? Nasza misja jest Ci bliska i chciałbyś nam pomóc popularyzować orienteering? To miejsce dla Ciebie!

Wspieraj mistrzów

Wspieraj Mistrzów w Orientacji Precyzyjnej oraz Marszach na Orientację nie mamy sobie równych! Nasi zawodnicy to m.in. aktualny Mistrz Polski we wszystkich trzech kategoriach OP oraz Indywidualnych MnO, Akademicki Mistrz Polski w MnO oraz drużynowi Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski w OP. Możesz pomóc nam walczyć o kolejne sukcesy, również na Mistrzostwach Świata 2022!

Wspieraj wydarzenia

Każde nasze wydarzenia to efekt pracy wielu wolontariuszy, pasjonatów orienteeringu. Swoją cegiełkę do nich dokładają także firmy i osoby prywatne, które wspierają poszczególne wydarzenia rzeczowo, osobowo czy finansowo. Możesz do nich dołączyć!

Wspieraj naszą misję

Naszą misję jest jest promowanie idei orienteeringu jako sposobu spędzania czasu wolnego w połączeniu aktywności fizycznej i intelektualnej, dostępnego dla wszystkich, niezależnie od stopnia sprawności i kondycji fizycznej. Jeśli jest Ci ona bliska to pomóż nam dotrzeć do jak największej liczby odbiorców!

Partnerzy